Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o dostępnych produktachWyrażam zgodę na:
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Szkolna wyprawka - bądź eko!

OPUBLIKOWANO 2019-08-18

Koniec wakacji to szaleństwo zakupów. Jak w tym wszystkim nie stracić głowy i zaoszczędzić parę złotych? Proste rozwiązania pozwolą nie tylko zatrzymać pieniądze w portfelu, ale i uczyć dzieci zdrowszego i bardziej przyjaznego środowisku nawyku.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń

OPUBLIKOWANO 2019-08-08

Najczęściej wymienianym utrudnieniem w zaciągnięciu tradycyjnego kredytu gotówkowego są formalności. Kredyty bez formalności są wygodniejsze, ale czy zawsze spełnią oczekiwania kredytobiorcy?
Czytaj dalej
REKLAMA


 

Do trzech tysięcy za darmo i wygodne przedłużenie? Tak pożycza się w Kuki!

OPUBLIKOWANO 2019-03-08

Pożyczka pożyczce nie równa - na co zwrócić uwagę wybierając z kilkudziesięciu ofert tę, której warunki faktycznie są najbardziej korzystne? Pod lupę weźmiemy najnowszą promocyjną pożyczkę jednego z polskich pożyczkodawców.

 

Promocja dla nowych klientów - pożyczasz bez kosztów

Najnowsza promocja polskiego pożyczkodawcy - Kuki -  już na pierwszy rzut oka wyróżnia się elastycznym podejściem do klienta. Skorzystasz z niej, jeśli nie posiadasz dotychczas zaciągniętych zobowiązań w tej firmie.

Nie korzystałeś jeszcze z usług Kuki? To oferta dla Ciebie. Dla nowych pożyczkobiorców Kuki przygotowało promocję, dzięki której pożyczysz do 3 tysięcy złotych całkowicie za darmo.

Wystarczy, że złożysz wniosek po dniu rozpoczęcia promocji - czyli 5.03.2019 -  i spłacisz ją w terminie określonym w umowie.

Aby wybrać kwotę i złożyć wniosek kliknij tutaj.
Przy spełnieniu warunku zapłaty w terminie, jedyny koszt jaki poniesiesz, to symboliczna i jednorazowa opłata w wysokości 0,01 zł za opłatę rejestracyjną.


Jak znaleźć dobrą pożyczkę?

Kiedy nie chcemy polegać na telewizyjnych reklamach, najlepiej porównać oferty na własną rękę. Jak? Korzystając z dostępnych w internecie porównywarek i rankingów.

Co w sytuacji, kiedy pozycja w rankingu nas nie przekonuje? Sprawdźmy pożyczkodawcę. Jeśli na stronie internetowej firmy pożyczkowej znajdziemy szczegółowe informacje o warunkach korzystania z usług firmy, dane kontaktowe czy nawet wzór umowy, by w domu bez pośpiechu zapoznać się z jej postanowieniami, to możemy mieć pewność, że pożyczkodawca jest wiarygodny.

Dobry pożyczkodawca nie rzuca słów na wiatr. Pożyczka w 15 minut? Owszem, ale musisz mieć pewność, że zarówno twój rachunek jak i rachunek firmy pożyczkowej znajdują się w tym samym banku, w przeciwnym razie przelew wypłaconych środków (jeśli nie ma gwarancji przelewu błyskawicznego) może trwać jak zwykły przelew z banku do banku. Wchodząc na stronę  Kuki w prosty sposób znajdziesz potrzebne informacje - wykaz kont w bankach, z którymi firma współpracuje (wraz z godzinami sesji w bankach, co pozwala z dokładnością przewidzieć godzinę wpływu środków), wzór umowy, pytania i odpowiedzi, kompletne dane kontaktowe.

Skorzystaj z wygodnego kalkulatora i wybierz kwotę dopasowaną do twoich potrzeb.