Źródło zdjęcia: pixabay.com

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o dostępnych produktachWyrażam zgodę na:
 

Zarabianie w internecie dla początkujących

OPUBLIKOWANO 2019-04-18

Życie lubi zaskakiwać, szczególnie na koniec miesiąca. Kiedy brak pieniędzy jednorazowo możemy się wspomóc pożyczką. Co jeśli gotówki brak nam regularnie, a nie mamy kiedy dorobić do wypłaty?
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Pożyczka na wiosenny remont - jaką wybrać?

OPUBLIKOWANO 2019-04-08

Planujesz wiosenny remont mieszkania? Ślub, Pierwsza Komunia dziecka - okoliczności sprzyjających odnowieniu mieszkania czy domu nie brakuje. Nawet jeśli nastawiasz się tylko na nowy kolor ścian i wymianę kilku mebli, taki remont może pochłonąć kilka tysięcy złotych. Jaką pożyczkę warto wziąć na remont, by nie spłacać jej do kolejnego remontu?
Czytaj dalej
REKLAMA


Źródło zdjęcia: pixabay.com

Gotówka na majówkę - gdzie najlepiej pożyczyć pieniądze?

OPUBLIKOWANO 2019-03-25

W tym roku majówka znowu rozpieszcza. Ilość wolnych od pracy dni skłania nie tylko do wjazdów, ale także, jak co roku, do większych wydatków, wszak maj to miesiąc pierwszych komunii i wielu rodzinnych uroczystości. Tylko skąd na to wszystko wziąć?

Pożyczka w banku

Bez oszczędności lub możliwości finansowania ze bieżących wypłat wyjazdowa majówka czeka nas przysłowiowym palcem po mapie. Jeśli więc liczymy się z koniecznością finansowania wyjazdu z pożyczki, zwróćmy się do banku, w którym aktywnie korzystamy konta. Czemu akurat tam? Bank, który prowadzi i rozlicza nasz rachunek dysponuje danymi o naszej kondycji finansowej podanymi jak na tacy. Nie tylko nasza zdolność, nawet jeśli nie jest najwyższa, nie musi stanowić problemu, ale także możemy otrzymać lepsze, niż w innych bankach warunki.

Sprawdź aktualne promocje pożyczek gotówkowych w jednym miejscu >>

Szybka pożyczka

Ci, którym i wolnych środków i możliwości w banku braknie, nie zostaną pozostawieni bez wsparcia. Pożyczki są dla ludzi i warto z nich korzystać - oczywiście - z głową. Podstawową zaletą szybkiej pożyczki jest chociażby to, że nikt nie poprosi o określenie celu, na jaki pożyczkę zaciągamy. Pieniądze otrzymamy przelewem na konto w kilka minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji. Nawet wysyłając wniosek na “ostatnią chwilę” wciąż mamy duże szanse na pożyczkę na koncie tego samego dnia. Nowoczesne pożyczki spłaca się w wygodnych ratach, albo w jednej, ale za to po paru miesiącach.

Nie zwlekaj do ostatniej chwili! Sprawdź w rankingu, która pożyczka jest najtańsza i wypełnij wniosek online >>

Karta kredytowa

Szybka pożyczka, choć łatwo dostępna, może być jednak droższa, niż okazjonalne korzystanie z karty kredytowej. Takie “zakupy na kartę” mogą okazać się znacznie tańszym rozwiązaniem. Zasady działania karty kredytowej są proste - o dodatkowe środki nie musimy ani prosić, ani składać wniosków (o ile oczywiście taką kartę już mamy). Jeśli chcesz mieć taką kartę na własny użytek, wystarczy złożyć wniosek, a doradca ustali naszą zdolność i możliwy do przyznania limit na karcie. Możesz też skontaktować się ze swoim bankiem i poprosić o indywidualne wyliczenie. Cała procedura nie potrwa długo - nasz bank zna nas jak nikt inny - a i zaświadczeń wymagać nie będzie, bowiem historia naszego konta poświadcza wysokość dochodów i otrzymywanych świadczeń.

Radzimy! Zadbaj o gotówkę odpowiednio wcześniej - w majowy weekend banki i firmy pożyczkowe mają (zasłużony mniej lub bardziej) odpoczynek!