Źródło zdjęcia: pixabay.com

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o dostępnych produktachWyrażam zgodę na:
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Dobry zwyczaj - nie pożyczaj! Jak odzyskać swoje pieniądze?

OPUBLIKOWANO 2019-07-17

Sprawa, choć może wydać się błaha, jest problemem wielu z naszych czytelników. W zależności od tego, jak wysokiej kwoty, i w jakiej formie, użyczyliśmy naszemu znajomemu, możemy o zwrot sumy ubiegać się w różny sposób.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Najtańsza pożyczka zawsze najlepsza?

OPUBLIKOWANO 2019-07-08

Kiedy decydujemy się na chwilówkę, jej koszt jest jedną z najważniejszych kwestii, jakie sprawdzamy. Czy koszt to wszystko, co powinniśmy sprawdzić? Okazuje się, że pod uwagę należy wziąć także inne warunki pożyczki. Tym bardziej, że aktualne ceny chwilówek prawie się nie różnią.
Czytaj dalej
REKLAMA


Źródło zdjęcia: pixabay.com

Gotówka na majówkę - gdzie najlepiej pożyczyć pieniądze?

OPUBLIKOWANO 2019-03-25

W tym roku majówka znowu rozpieszcza. Ilość wolnych od pracy dni skłania nie tylko do wjazdów, ale także, jak co roku, do większych wydatków, wszak maj to miesiąc pierwszych komunii i wielu rodzinnych uroczystości. Tylko skąd na to wszystko wziąć?

Pożyczka w banku

Bez oszczędności lub możliwości finansowania ze bieżących wypłat wyjazdowa majówka czeka nas przysłowiowym palcem po mapie. Jeśli więc liczymy się z koniecznością finansowania wyjazdu z pożyczki, zwróćmy się do banku, w którym aktywnie korzystamy konta. Czemu akurat tam? Bank, który prowadzi i rozlicza nasz rachunek dysponuje danymi o naszej kondycji finansowej podanymi jak na tacy. Nie tylko nasza zdolność, nawet jeśli nie jest najwyższa, nie musi stanowić problemu, ale także możemy otrzymać lepsze, niż w innych bankach warunki.

Sprawdź aktualne promocje pożyczek gotówkowych w jednym miejscu >>

Szybka pożyczka

Ci, którym i wolnych środków i możliwości w banku braknie, nie zostaną pozostawieni bez wsparcia. Pożyczki są dla ludzi i warto z nich korzystać - oczywiście - z głową. Podstawową zaletą szybkiej pożyczki jest chociażby to, że nikt nie poprosi o określenie celu, na jaki pożyczkę zaciągamy. Pieniądze otrzymamy przelewem na konto w kilka minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji. Nawet wysyłając wniosek na “ostatnią chwilę” wciąż mamy duże szanse na pożyczkę na koncie tego samego dnia. Nowoczesne pożyczki spłaca się w wygodnych ratach, albo w jednej, ale za to po paru miesiącach.

Nie zwlekaj do ostatniej chwili! Sprawdź w rankingu, która pożyczka jest najtańsza i wypełnij wniosek online >>

Karta kredytowa

Szybka pożyczka, choć łatwo dostępna, może być jednak droższa, niż okazjonalne korzystanie z karty kredytowej. Takie “zakupy na kartę” mogą okazać się znacznie tańszym rozwiązaniem. Zasady działania karty kredytowej są proste - o dodatkowe środki nie musimy ani prosić, ani składać wniosków (o ile oczywiście taką kartę już mamy). Jeśli chcesz mieć taką kartę na własny użytek, wystarczy złożyć wniosek, a doradca ustali naszą zdolność i możliwy do przyznania limit na karcie. Możesz też skontaktować się ze swoim bankiem i poprosić o indywidualne wyliczenie. Cała procedura nie potrwa długo - nasz bank zna nas jak nikt inny - a i zaświadczeń wymagać nie będzie, bowiem historia naszego konta poświadcza wysokość dochodów i otrzymywanych świadczeń.

Radzimy! Zadbaj o gotówkę odpowiednio wcześniej - w majowy weekend banki i firmy pożyczkowe mają (zasłużony mniej lub bardziej) odpoczynek!