Źródło zdjęcia: pixabay.com

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o dostępnych produktachWyrażam zgodę na:
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Pożyczka na Święta? Tylko bezpieczna!

OPUBLIKOWANO 2019-11-30

Pożyczaj rozsądnie, a tylko wtedy gotówka na Święta faktycznie przyniesie ci radość, a nie powody do stresu.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Święta bez kredytu

OPUBLIKOWANO 2019-11-26

Czy Boże Narodzenie może nie rujnować portfela, bez nadmiarowego zaciskania pasa, ale i bez kosztownych pożyczek? 
Czytaj dalej
REKLAMA


Źródło zdjęcia: pixabay.com

Pożyczka na raty czy jednorazowa?

OPUBLIKOWANO 2019-06-06

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy gdy zaciągniesz pożyczkę dziś, to będziesz musiał spłacić całą kwotę z kolejnej pensji, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na szczęście obecnie firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw takim problemom klientów.

Szybka pożyczka, powolna spłata

Rynek szybkich pożyczek coraz chętniej dopuszcza rozłożenie spłaty pożyczki dla nowego klienta na dłuższy czas, a nawet na 18 miesięcy. Pożyczka ratalna od tej spłacanej jednorazowo różni się przede wszystkim długim okresem spłaty i niskimi ratami, które łatwiej zaplanować w domowym budżecie.

Czy wiesz, że?
Na raty możesz rozłożyć zarówno te niewielkie kwoty, jak i te całkiem spore.

Na rynku znajdziemy firmy, które pożyczą na raty nawet 5 000 zł i to nowym klientom. Pamiętaj, że nie każda firma udzieli nam pożyczki na raty na równie dobrych warunkach. Wybierajmy te, których zasady są proste i przejrzyste. Zapoznaj się regulaminem i sprawdź, warunki pożyczkodawcy - nie podpisuj umowy, póki wszelkie wątpliwości nie zostaną rozwiane.

Gdzie takiej pożyczki szukać?

Najłatwiej (i najszybciej) jest skorzystać z oferty firm pożyczających przez Internet. Wypełnienie wniosku na stronie internetowej zajmuje nie więcej niż 5 minut. Ponadto, wnioskując o pożyczkę przez Internet, jak na tacy podane mamy wszystkie składowe późniejszej raty, którą przyjdzie nam płacić. Choć zostaniemy poinformowani o wszystkich kosztach, prowizji, odsetkach, to pamiętajmy, by zajrzeć do tabeli opłat i prowizji.

Przejdź do porównywarki szybkich pożyczek pozabankowych >>