Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o dostępnych produktachWyrażam zgodę na:
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Pożyczka rodzinna - jak pożyczać, żeby nie wtopić?

OPUBLIKOWANO 2019-09-09

Jeżeli masz akurat wolną gotówkę i szczerze chcesz pomoc rodzinie, zrób to. Chęć pomocy jednak niech nie przysłoni Ci zdrowej oceny sytuacji.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Remont pokoju dla dziecka - ile trzeba wydać?

OPUBLIKOWANO 2019-08-31

Szkolna wyprawka to nie tylko tornister, piórnik i zeszyty. Często wraz z rozpoczęciem roku szkolnego naszym dzieciom potrzeba miejsca do nauki. Jak to mądrze zaplanować?
Czytaj dalej
REKLAMA


 

Zarabianie w internecie dla początkujących

OPUBLIKOWANO 2019-04-18

Życie lubi zaskakiwać, szczególnie na koniec miesiąca. Kiedy brak pieniędzy jednorazowo możemy się wspomóc pożyczką. Co jeśli gotówki brak nam regularnie, a nie mamy kiedy dorobić do wypłaty?

Zarabiaj nie wychodząc z domu

Chcesz zarobić kilkadziesiąt złotych małym wysiłkiem? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że posiadając dostęp do internetu może zarabiać dodatkowe pieniądze poświęcając kilka wolnych chwil dziennie.  Mowa o programach partnerskich. W programach partnerskich chodzi o to, że promujesz produkty finansowe lub zwyczajnie samodzielnie z nich korzystasz, i zarabiasz premię. Pewnie pomyślisz sobie, że zakładanie kilku kont to nie dla Ciebie. Całe szczęście są na rynku oferty, które naliczają premię za… promowanie serwisu, czyli bez konieczności korzystania z ofert!


Sprawdź MoneyCafe.pl i zacznij zarabiać bez wychodzenia z domu >>


Na rynku znajdziesz wiele programów polecających, jednak w większości będą one skierowane do profesjonalistów. Zaawansowane statystyki, formaty reklamowe, nie każdy jest w tym biegły. Jeśli to twoje pierwsze kroki w programie polecającym, wybierz program “łatwy w obsłudze”, który nie odstrasza zaawansowanymi rozwiązaniami. Uważaj też na systemy prowizyjne, które wypłacają zarobione przez partnerów środki dopiero po osiągnięciu przez nich określonego pułapu, co może trwać czasem nawet kilka miesięcy! Jeśli szukasz uczciwego programu, który wypłaca premie następnego dnia, sprawdź moneycafe.pl

MoneyCafe.pl - prosta droga do zarabiania w internecie >>

 

Jak to działa?

Ty korzystasz z oferty, a reklamodawca płaci za klienta, którego otrzymał dzięki tobie. Program partnerski każdorazowo w takiej sytuacji dzieli się z tobą otrzymaną od reklamodawcy opłatą. W tym układzie każda ze stron wygrywa.

 

Polecasz - zarabiasz więcej

Jeśli masz produkt i chcesz sprzedać więcej, możesz zaproponować swoim znajomym oferty i te finansowe i nie tylko, bo w programach partnerskich, nawet tych najprostszych znajdziesz także oferty operatorów telekomunikacyjnych, internetu, czy telewizji.  Za każdym razem, gdy dostarczysz klienta (nawet siebie!), otrzymasz premię.


I Ty możesz też zarobić polecając oferty znajomym! Sprawdź, jak to działa >>