Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o dostępnych produktachWyrażam zgodę na:
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Dobry zwyczaj - nie pożyczaj! Jak odzyskać swoje pieniądze?

OPUBLIKOWANO 2019-07-17

Sprawa, choć może wydać się błaha, jest problemem wielu z naszych czytelników. W zależności od tego, jak wysokiej kwoty, i w jakiej formie, użyczyliśmy naszemu znajomemu, możemy o zwrot sumy ubiegać się w różny sposób.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Najtańsza pożyczka zawsze najlepsza?

OPUBLIKOWANO 2019-07-08

Kiedy decydujemy się na chwilówkę, jej koszt jest jedną z najważniejszych kwestii, jakie sprawdzamy. Czy koszt to wszystko, co powinniśmy sprawdzić? Okazuje się, że pod uwagę należy wziąć także inne warunki pożyczki. Tym bardziej, że aktualne ceny chwilówek prawie się nie różnią.
Czytaj dalej
REKLAMA


 

Zarabianie w internecie dla początkujących

OPUBLIKOWANO 2019-04-18

Życie lubi zaskakiwać, szczególnie na koniec miesiąca. Kiedy brak pieniędzy jednorazowo możemy się wspomóc pożyczką. Co jeśli gotówki brak nam regularnie, a nie mamy kiedy dorobić do wypłaty?

Zarabiaj nie wychodząc z domu

Chcesz zarobić kilkadziesiąt złotych małym wysiłkiem? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że posiadając dostęp do internetu może zarabiać dodatkowe pieniądze poświęcając kilka wolnych chwil dziennie.  Mowa o programach partnerskich. W programach partnerskich chodzi o to, że promujesz produkty finansowe lub zwyczajnie samodzielnie z nich korzystasz, i zarabiasz premię. Pewnie pomyślisz sobie, że zakładanie kilku kont to nie dla Ciebie. Całe szczęście są na rynku oferty, które naliczają premię za… promowanie serwisu, czyli bez konieczności korzystania z ofert!


Sprawdź MoneyCafe.pl i zacznij zarabiać bez wychodzenia z domu >>


Na rynku znajdziesz wiele programów polecających, jednak w większości będą one skierowane do profesjonalistów. Zaawansowane statystyki, formaty reklamowe, nie każdy jest w tym biegły. Jeśli to twoje pierwsze kroki w programie polecającym, wybierz program “łatwy w obsłudze”, który nie odstrasza zaawansowanymi rozwiązaniami. Uważaj też na systemy prowizyjne, które wypłacają zarobione przez partnerów środki dopiero po osiągnięciu przez nich określonego pułapu, co może trwać czasem nawet kilka miesięcy! Jeśli szukasz uczciwego programu, który wypłaca premie następnego dnia, sprawdź moneycafe.pl

MoneyCafe.pl - prosta droga do zarabiania w internecie >>

 

Jak to działa?

Ty korzystasz z oferty, a reklamodawca płaci za klienta, którego otrzymał dzięki tobie. Program partnerski każdorazowo w takiej sytuacji dzieli się z tobą otrzymaną od reklamodawcy opłatą. W tym układzie każda ze stron wygrywa.

 

Polecasz - zarabiasz więcej

Jeśli masz produkt i chcesz sprzedać więcej, możesz zaproponować swoim znajomym oferty i te finansowe i nie tylko, bo w programach partnerskich, nawet tych najprostszych znajdziesz także oferty operatorów telekomunikacyjnych, internetu, czy telewizji.  Za każdym razem, gdy dostarczysz klienta (nawet siebie!), otrzymasz premię.


I Ty możesz też zarobić polecając oferty znajomym! Sprawdź, jak to działa >>