Ranking produktów finansowych

Konta oszczędnościowe
1
produkt
Oferty z dnia 2019-09-16

Oferty dla Ciebie:

Firma
Zalety produktu
ING Bank Śląski
Otwarte Konto Oszczędnościowe
  • Otwarte Konto Oszczędnościowe
  • 2,5% w ofercie specjalnej
  • przez 4 miesiące
  • dla kwot poniżej 100 tys. zł
Sprawdź informacje o produkcie
  • Szczegóły produktu
  • Informacje dodatkowe
  • O ING Bank Śląski
Szczegółowy opis:
Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN
  • 0 zł za otwarcie konta
  • 0 zł za przelewy internetowe pomiędzy Twoim kontem oszczędnościowym a kontem osobistym w ING Banku Śląskim
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty BLIKIEM

1) Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej "Bonus na start" i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.
2) Podstawą odbioru do 140 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie "Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort" albo w regulaminie "Do 140 zł za otwarcie konta Mobi" . Zapoznaj się z regulaminem promocji.
ING Bank Śląski S.A.
ul. Sokolska 34
40-086 Katowice

Wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000005459
REGON: 271514909
NIP: 634-013-54-75
Kapitał zakładowy: 130 100 000 zł (opłacony w całości)

Zapisz się na newsletter!

Otrzymuj informacje o dostępnych produktachWyrażam zgodę na:

Najświeższe informacje:

Wskazane powyżej parametry oferty mają charakter informacyjny, są oparte o wyliczenia na podstawie informacji udostępnianych przez podmoty współpracujące i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. AJA Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert instytucji finansowych.

AJA Media Sp. z o.o. (właściciel portalu leadmax.pl) z siedzibą w Katowicach, KRS 0000576555 o kapitale zakładowym 20 000 zł informuje, iż nie pobiera wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców, współpracuje bezpośrednio lub za pośrednictwem, za wynagrodzeniem, z wymienionymi na stronie podmiotami.

COPYRIGHT © 2015-2019 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.

Tak, zgadzam się
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Dzięki nim możemy oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Tak, zgadzam się