Ranking produktów finansowych

Wybierz co Cię interesuje

Jesteśmy tu dla Was,
a Wy dla nas.
Działamy wspólnie.

Kim jesteśmy?

Zespół LeadMax.pl tworzą eksperci z doświadczeniem, którym sprawia przyjemność wyszukiwanie ofert produktów bankowych w Internecie.
Ciągle udoskonalamy nasze metody wyszukiwania interesujących ofert i okazji.
Chcemy, aby nasi Internauci nie musieli tracić czasu na przeglądanie tysiąca stron w Internecie.

Kto jest właścicielem LeadMax.pl?

Właścicielem serwisu jest AJA Media Sp. z o.o.
z siedzibą w Katowicach (40-019), przy ul. Zygmunta Krasińskiego 29/9.

Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy, Katowice – Wschód, VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000576555, kapitał założycielski 20 000 zł opłacony w całości. NIP 9542758519, REGON 362516186.

Chcesz zarabiać na polecaniu naszych produktów?

Zarejestruj się w naszym Programie Partnerskim LeadStar.pl

lub napisz email na kontakt@leadstar.pl do jednego z naszych specjalistów.

Zapisz się na newsletter!

Otrzymuj informacje o dostępnych produktachWyrażam zgodę na:

Wskazane powyżej parametry oferty mają charakter informacyjny, są oparte o wyliczenia na podstawie informacji udostępnianych przez podmoty współpracujące i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. AJA Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert instytucji finansowych.

Na stronie występują linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ich ofertą - za skorzystanie z oferty AJA Media Sp. z o.o. (właściciel strony), może otrzymać prowizję od reklamodawcy/agencji, z którymi współpracuje.

AJA Media Sp. z o.o. (właściciel portalu leadmax.pl) z siedzibą w Katowicach, KRS 0000576555 o kapitale zakładowym 20 000 zł informuje, iż nie pobiera wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców, współpracuje bezpośrednio lub za pośrednictwem, za wynagrodzeniem, z wymienionymi na stronie podmiotami.

COPYRIGHT © 2015-2024 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.

Rozumiem
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.
Rozumiem