Ranking produktów finansowych

Wybierz co Cię interesuje

Najświeższe informacje:

Jaki temat Cię interesuje?

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Dobry zwyczaj - nie pożyczaj! Jak odzyskać swoje pieniądze?

OPUBLIKOWANO 2019-07-17

Sprawa, choć może wydać się błaha, jest problemem wielu z naszych czytelników. W zależności od tego, jak wysokiej kwoty, i w jakiej formie, użyczyliśmy naszemu znajomemu, możemy o zwrot sumy ubiegać się w różny sposób.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Najtańsza pożyczka zawsze najlepsza?

OPUBLIKOWANO 2019-07-08

Kiedy decydujemy się na chwilówkę, jej koszt jest jedną z najważniejszych kwestii, jakie sprawdzamy. Czy koszt to wszystko, co powinniśmy sprawdzić? Okazuje się, że pod uwagę należy wziąć także inne warunki pożyczki. Tym bardziej, że aktualne ceny chwilówek prawie się nie różnią.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

"500 plus" odłóż na przyszłość, a sam sobie podziękujesz!

OPUBLIKOWANO 2019-06-30

500 zł co miesiąc wypłacane na każde dziecko zasili od lipca niejeden budżet. Jeśli mądrze wykorzystamy pieniądze z programu „Rodzina 500 plus”, dzieci za kilka czy kilkanaście lat wejdą w dorosłość z poduszką finansową.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Jak zadbać o bezpieczeństwo swoich pieniędzy na wakacjach?

OPUBLIKOWANO 2019-06-25

Wakacje trwają od kilku dni, a wielu już zdecydowało się wyjechać za granicę na urlop z rodziną. W tym okresie warto przypomnieć sobie zasady bezpiecznej bankowości, nie tylko dlatego, że sezon urlopowy to niestety czas zwiększonej aktywności złodziei.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Pożyczka na wakacyjny urlop

OPUBLIKOWANO 2019-06-15

Wczasy za granicą wcale nie muszą być dużo droższe, niż te nad rodzimym Bałtykiem, szczególnie, kiedy wybierzemy najbardziej popularne turystyczne kierunki.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Pożyczka na raty czy jednorazowa?

OPUBLIKOWANO 2019-06-06

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy gdy zaciągniesz pożyczkę dziś, to będziesz musiał spłacić całą kwotę z kolejnej pensji, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na szczęście obecnie firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw takim problemom klientów.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Sposób na tani urlop

OPUBLIKOWANO 2019-05-31

Wakacje za granicą nie są droższe, niż te w kraju, zwłaszcza gdy mówimy o popularnych turystycznych kierunkach. Popularne biura podróży prześcigają się w promocjach, by swoją ofertą zainteresować klienta. Jeśli twój portfel nie pęka w szwach, sprawdź, w jaki sposób wyjechać na tani urlop.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Pieniądze last minute, czyli kredyt na wymarzony urlop

OPUBLIKOWANO 2019-05-26

Marzysz o odpoczynku i urlopie? Jeśli nie udało się odłożyć gotówki w tym roku, myślisz o pożyczce. Czy warto? Oczywiście. Jeśli tylko kwota pożyczki nie okaże się wyższa, niż nasze możliwości spłaty. Wakacje na kredyt nie muszą nas słono kosztować!
Czytaj dalej

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o dostępnych produktachWyrażam zgodę na:

Wskazane powyżej parametry oferty mają charakter informacyjny, są oparte o wyliczenia na podstawie informacji udostępnianych przez podmoty współpracujące i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. AJA Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert instytucji finansowych.

AJA Media Sp. z o.o. (właściciel portalu leadmax.pl) z siedzibą w Katowicach, KRS 0000576555 o kapitale zakładowym 20 000 zł informuje, iż nie pobiera wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców, współpracuje bezpośrednio lub za pośrednictwem, za wynagrodzeniem, z wymienionymi na stronie podmiotami.

COPYRIGHT © 2015-2019 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.

Tak, zgadzam się
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Dzięki nim możemy oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Tak, zgadzam się