Ranking produktów finansowych

Wybierz co Cię interesuje

Najświeższe informacje:

Jaki temat Cię interesuje?

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Weź urlop od kredytu na zawołanie!

OPUBLIKOWANO 2019-05-17

Wakacje kredytowe to same plusy? A może kryje się za nimi przykra niespodzianka? Jak bezpiecznie korzystać z wakacji kredytowych, żeby później nie żałować?
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Czy można zarobić na chwilówce?

OPUBLIKOWANO 2019-05-09

Nawet jeśli o dodatkową gotówkę wnioskujemy wtedy, gdy nie mamy odłożonych środków, to pożyczka może przynieść więcej korzyści, niż kwota o jaką wnioskujemy. Podpowiadamy, jak zaoszczędzić, a nawet zarobić na chwilówce.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

W podróż z kartą? Uważaj na swoje pieniądze!

OPUBLIKOWANO 2019-04-30

Majówka, przedłużony weekend, zagraniczne wakacje. Jak chronić swoje pieniądze w przypadkach, kiedy wyjeżdżamy z kartą w portfelu?
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Szybka pożyczka na majówkę? Jeszcze zdążysz!

OPUBLIKOWANO 2019-04-26

To nic, że nigdzie nie wyjeżdżasz. Najprawdopodobniej i tak raczej nie oszczędzisz. Długi majowy weekend kosztuje, bez względu na to, czy wybierzesz się w podróż.
Czytaj dalej
 

Zarabianie w internecie dla początkujących

OPUBLIKOWANO 2019-04-18

Życie lubi zaskakiwać, szczególnie na koniec miesiąca. Kiedy brak pieniędzy jednorazowo możemy się wspomóc pożyczką. Co jeśli gotówki brak nam regularnie, a nie mamy kiedy dorobić do wypłaty?
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Pożyczka na wiosenny remont - jaką wybrać?

OPUBLIKOWANO 2019-04-08

Planujesz wiosenny remont mieszkania? Ślub, Pierwsza Komunia dziecka - okoliczności sprzyjających odnowieniu mieszkania czy domu nie brakuje. Nawet jeśli nastawiasz się tylko na nowy kolor ścian i wymianę kilku mebli, taki remont może pochłonąć kilka tysięcy złotych. Jaką pożyczkę warto wziąć na remont, by nie spłacać jej do kolejnego remontu?
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Banki stale odmawiają? Sprawdź, czy masz jeszcze szansę na pożyczkę

OPUBLIKOWANO 2019-03-30

Kiedy w banku odprawiają cię z przysłowiowym kwitkiem, czas rozejrzeć się za pożyczką pozabankową.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Gotówka na majówkę - gdzie najlepiej pożyczyć pieniądze?

OPUBLIKOWANO 2019-03-25

W tym roku majówka znowu rozpieszcza. Ilość wolnych od pracy dni skłania nie tylko do wjazdów, ale także, jak co roku, do większych wydatków, wszak maj to miesiąc pierwszych komunii i wielu rodzinnych uroczystości. Tylko skąd na to wszystko wziąć?
Czytaj dalej

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o dostępnych produktachWyrażam zgodę na:

Wskazane powyżej parametry oferty mają charakter informacyjny, są oparte o wyliczenia na podstawie informacji udostępnianych przez podmoty współpracujące i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. AJA Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert instytucji finansowych.

AJA Media Sp. z o.o. (właściciel portalu leadmax.pl) z siedzibą w Katowicach, KRS 0000576555 o kapitale zakładowym 20 000 zł informuje, iż nie pobiera wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców, współpracuje bezpośrednio lub za pośrednictwem, za wynagrodzeniem, z wymienionymi na stronie podmiotami.

COPYRIGHT © 2015-2019 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.

Tak, zgadzam się
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Dzięki nim możemy oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Tak, zgadzam się