Ranking produktów finansowych

Konta firmowe
3
produkty
Oferty z dnia 2021-01-23

Oferty dla Ciebie:

Firma
Zalety produktu
Santander Bank Polska SA
Santander
 • Santander Konto Firmowe Godne Polecenia
 • 0zł za prowadzenie konta
 • 0zł za kartę do konta
 • do 3000 zł premii w promocjach
Sprawdź informacje o produkcie
 • Szczegóły produktu
 • Informacje dodatkowe
 • O Santander Bank Polska SA
Szczegółowy opis:
Santander Konto Firmowe Godne Polecenia
 • 0zł za prowadzenie konta
 • 0zł za kartę do konta
 • do 3000 zł premii w promocjach
 • zwolnieniem z opłat przez 24 miesiące z usługami bankowości elektronicznej Santander Mini Firma
Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłat przez 24 miesiące za użytkowanie karty oraz za bezpłatne wypłaty gotówki przy użyciu karty jest: brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w Banku; wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych; wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny w celach marketingowych.

Warunkami uzyskania premii do 900 zł za transakcje kartą płatniczą są:
- wykonanie minimum jednego przelewu na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego o minimalnej wartości 200 zł do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu naliczenia premii z rachunku bieżącego otwartego w ramach promocji;
- wyrażenie zgód na kontakt telefoniczny oraz kontakt elektroniczny w celach marketingowych.

Warunkiem otrzymania premii w wysokości 100 zł za terminal płatniczy jest za zawarcie pierwszej umowy o akceptacje kart z Elavon Financial Services Designated Activity Company za pośrednictwem Santander Bank Polska S.A. oraz jego aktywację (pierwsza transakcja) nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do Promocji. Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po zawarciu umowy z Elavon na konto Uczestnika otwarte w ramach Promocji.
Santander Consumer Bank S.A.
ul. Strzegomska 42C
53-611 Wrocław

Wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000040562
REGON: 012736938
NIP: 5272046102
Kapitał zakładowy: 520 000 000 zł (opłacony w całości)
Nest Bank S.A.
Nest Bank
 • BIZnest Konto
 • Prowadzisz za bezwarunkowe 0 zł
 • Aktywuj online nawet w 15 minut
 • Załóż potwierdzając przelewem 1zł lub podpisując umowę w oddziale
Sprawdź informacje o produkcie
 • Szczegóły produktu
 • O Nest Bank S.A.
Szczegółowy opis:
BIZnest Konto
 • 0 zł za założenie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę pierwszej karty Visa
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za internetowe przelewy krajowe Elixir
 • 0 zł za wpłaty gotówki w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet
Nest Bank S.A.
ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000030330
REGON 010928125
NIP 526-10-21-021
Kapitał zakładowy: 319 357 000 PLN
Pekao S.A.
Bank Pekao
 • Konto Przekorzystne Biznes
 • zyskaj do 1 100 zł premii
 • otwórz konto online
 • 0 zł za konto, aktywne korzystanie z karty, przelewy mobilne
Sprawdź informacje o produkcie
 • Szczegóły produktu
 • O Pekao S.A.
Szczegółowy opis:
Promocja „1 100 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę“ trwa od 4 stycznia 2021 r. do 31 marca 2021 r.

Aby otrzymać 100 zł za otwarcie firmy i konta firmowego wystarczy zarejestrować jednoosobową działalność gospodarczą w CEiDG z wykorzystaniem Profilu zaufanego dostępnego w świadczonej przez bank usłudze bankowości elektronicznej Pekao24.

Aby otrzymać 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes wystarczy, że wykonasz przelewy do ZUS na kwotę minimum 100 zł miesięcznie w trzech kolejnych miesiącach zrealizowanych w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku oraz w terminie do 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku minimum trzy transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 100 zł kartą debetową Mastercard wydaną do nowo otwartego rachunku i trzy przelewy przez aplikację mobilną PeoPay na kwotę min. 100 zł.

Aby otrzymać dodatkowe 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes wystarczy, że spełnisz warunki wymienione powyżej a rachunek otworzysz poprzez podstronę internetową banku (online) lub bankowość elektroniczną Pekao24 (jeżeli również posiadasz konto osobiste w banku Pekao S.A.) lub aplikację PeoPay lub infolinię banku Pekao S.A. (Pekao Direct), (jeżeli również posiadasz konto osobiste w banku Pekao S.A.).

Aby otrzymać 200 zł za transakcje wymiany walut, wystarczy, że w terminie 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku wykonasz transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Banku Pekao S.A. na łączną kwotę o równowartości minimum 20 000 zł.

Aby otrzymać 200 zł za umowę o terminal płatniczy wystarczy, że zawrzesz z Bankiem umowę o terminal płatniczy, a następnie przyjmiesz przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu od otwarcia rachunku płatności w terminalu na kwotą min. 500 zł miesięcznie.

Aby otrzymać 300 zł za umowę kredytu, pożyczki lub Karty kredytowej Mastercard wystarczy, że w terminie do 6 pełnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek, weźmiesz kredyt, pożyczkę zabezpieczone gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME, EFI EaSI lub Kartę kredytową na kwotę minimum 20 000 zł.

Promocja nie dotyczy podmiotów, które w okresie od 1 października 2019 r. do 3 stycznia 2021 r. posiadały rachunek rozliczeniowy Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao S.A. Opłaty za Konto Przekorzystne Biznes oraz za kartę do rachunku po zakończeniu promocyjnego okresu zwolnienia z opłat, będą pobierane w wysokości zgodnej z obowiązującą Tabelą opłat i prowizji bankowych rachunku Konto Przekorzystne Biznes.
Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna
ul. Grzybowska 53/57
00-950 Warszawa

Wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000014843
REGON: 000010205
NIP: 5260006841
Kapitał zakładowy: 262 470 034 zł (opłacony w całości)

Zapisz się na newsletter!

Otrzymuj informacje o dostępnych produktachWyrażam zgodę na:

Najświeższe informacje:

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Pożyczka na Święta? Tylko bezpieczna!

OPUBLIKOWANO 2019-11-30

Pożyczaj rozsądnie, a tylko wtedy gotówka na Święta faktycznie przyniesie ci radość, a nie powody do stresu.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Święta bez kredytu

OPUBLIKOWANO 2019-11-26

Czy Boże Narodzenie może nie rujnować portfela, bez nadmiarowego zaciskania pasa, ale i bez kosztownych pożyczek? 
Czytaj dalej
REKLAMA


Wskazane powyżej parametry oferty mają charakter informacyjny, są oparte o wyliczenia na podstawie informacji udostępnianych przez podmoty współpracujące i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. AJA Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert instytucji finansowych.

AJA Media Sp. z o.o. (właściciel portalu leadmax.pl) z siedzibą w Katowicach, KRS 0000576555 o kapitale zakładowym 20 000 zł informuje, iż nie pobiera wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców, współpracuje bezpośrednio lub za pośrednictwem, za wynagrodzeniem, z wymienionymi na stronie podmiotami.

COPYRIGHT © 2015-2021 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.

Tak, zgadzam się
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Dzięki nim możemy oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Tak, zgadzam się