Źródło zdjęcia: pixabay.com

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o dostępnych produktachWyrażam zgodę na:
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Dobry zwyczaj - nie pożyczaj! Jak odzyskać swoje pieniądze?

OPUBLIKOWANO 2019-07-17

Sprawa, choć może wydać się błaha, jest problemem wielu z naszych czytelników. W zależności od tego, jak wysokiej kwoty, i w jakiej formie, użyczyliśmy naszemu znajomemu, możemy o zwrot sumy ubiegać się w różny sposób.
Czytaj dalej
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Najtańsza pożyczka zawsze najlepsza?

OPUBLIKOWANO 2019-07-08

Kiedy decydujemy się na chwilówkę, jej koszt jest jedną z najważniejszych kwestii, jakie sprawdzamy. Czy koszt to wszystko, co powinniśmy sprawdzić? Okazuje się, że pod uwagę należy wziąć także inne warunki pożyczki. Tym bardziej, że aktualne ceny chwilówek prawie się nie różnią.
Czytaj dalej
REKLAMA


Źródło zdjęcia: pixabay.com

Pożyczka do 15 000 zł bez wychodzenia z domu!

OPUBLIKOWANO 2019-01-28

Pożyczka przez Internet to dodatkowe środki na wyciągnięcie ręki. Nie znamy prostszego sposobu wnioskowania o pożyczkę niż ta, którą z powodzeniem oferują promujące się w internecie firmy pożyczkowe. Na LendUp.pl można otrzymać pożyczkę nie wychodząc z domu, a pieniądze przeznaczyć na dowolny cel. I to w 16 minut!

Nowa pożyczka z rodziny Profi Credit

LendUp to marka należąca do znanej już na polskim rynku spółki Profi Credit. Firma ciesząca się dobrymi opiniami i znana z szerokiego wachlarza dostępnych kwot pożyczek wpasowała się idealnie w potrzeby Polaków, którzy wybierają ją właśnie do finansowania zarówno mniejszych jak i większych, często niezaplanowanych, wydatków.


Szybka pożyczka online nawet w 16 minut!

Szybka pożyczka online to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują pieniędzy, a nie mają czasu na wizyty u doradców czy złożone formalności. W przypadku LendUp.pl wystarczy wypełnić krótki formularz na tej stronie. Nie zajmie to więcej niż kilka minut. Niewiele dłużej trwa także rozpatrywanie wniosku i wypłata środków. To duża konkurencyjna przewaga LendUp na polskim rynku - firma zdecydowanie stawia na szybkość. Zwykle proces udzielania kredytu zajmował nawet kilka dni ze względu na konieczność analizy wniosku i gromadzenie formalności. LendUp.pl deklaruje, że po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet w 16 minut! Tyle czasu wystarcza zwykle na wypełnienie formularza, podjęcie decyzji kredytowej i wypłatę pieniędzy na konto - nawet w weekendy i święta, dzięki temu, że pożyczkodawca korzysta z przelewów błyskawicznych.


Kwota szybkiej pożyczki w LendUp.pl

LendUp.pl udziela pożyczek w kwotach od 500 zł do 15 000 zł, a więc jest z czego wybierać. Tak duża rozpiętość kwotowa oferowanych pożyczek pozwala w łatwy i szybki sposób dopasować podejmowanie zobowiązanie do własnych potrzeb finansowych. W ten sposób firma pożyczkowa zaspokaja zarówno potrzeby osób, które potrzebują niewielkiego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki, jak i osób poszukujących większego finansowania, np. na remont domu czy zakup samochodu.


Pieniądze od ręki bez wychodzenia z domu

Pożyczki przez Internet od lat cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. Pozwalają one na załatwienie wszelkich formalności bez wychodzenia z domu. Pożyczka od LendUp jest zdecydowanie szybszą i prostszą alternatywą innych pożyczek online. Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę za pomocą tej strony i zaczekać na decyzję.